Privaatsuspoliitika

Vanasauna privaatsuspoliitika

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib veebilehe www.vanasauna.ee kohta ja reguleerib selle kasutajate privaatsust, kes otsustavad seda kasutada. Eeskirjas tuuakse välja erinevad valdkonnad, mis puudutavad kasutajate privaatsust, ning tuuakse välja kasutajate, veebisaidi ja veebisaidi omanike kohustused ja nõuded. Lisaks kirjeldatakse selles poliitikas üksikasjalikult seda, kuidas see veebisait töötleb, salvestab ja kaitseb kasutajaandmeid ja teavet.

Andmete kogumine

Veebisait kogub mitut erinevat tüüpi teavet erinevatel eesmärkidel, et pakkuda ja täiustada teile meie teenust.

Kogutud andmete tüübid

Isiklikud andmed

Meie veebisaidi kasutamise ajal võime paluda teil esitada meile teatud isikut tuvastav teave, mida saab kasutada teiega ühenduse võtmiseks või teie tuvastamiseks (“Isikuandmed”). Isiku tuvastamise teave võib hõlmata, kuid mitte ainult:

E-posti aadress
Eesnimi ja perekonnanimi
Telefoninumber
Aadress, osariik, provints, sihtnumber, linn
Kasutusandmed

Samuti võime koguda teavet selle kohta, kuidas Teenusele juurde pääseb ja kuidas seda kasutatakse (“Kasutusandmed”). Need kasutusandmed võivad sisaldada sellist teavet nagu teie arvuti Interneti-protokolli aadress (nt IP-aadress), brauseri tüüp, brauseri versioon, meie teenuse lehed, mida külastate, teie külastuse aeg ja kuupäev, nendel lehtedel veedetud aeg, kordumatu seadme identifikaatorid ja muud diagnostikaandmed.

Andmekasutus

Veebisait võib kogutud andmeid kasutada erinevatel eesmärkidel:

Meie teenuse osutamiseks ja hooldamiseks
Et teavitada teid meie teenuse muudatustest
Võimaldamaks teil osaleda meie teenuse interaktiivsetes funktsioonides, kui soovite seda teha
Klienditeeninduse ja toe pakkumiseks
Analüüsi või väärtusliku teabe pakkumiseks, et saaksime teenust täiustada
Teenuse kasutamise jälgimiseks
Tehniliste probleemide tuvastamiseks, ennetamiseks ja lahendamiseks
Andmete säilitamine

Veebisait säilitab teie isikuandmeid ainult nii kaua, kui see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkide saavutamiseks. Säilitame ja kasutame teie isikuandmeid ulatuses, mis on vajalik meie juriidiliste kohustuste täitmiseks (näiteks kui meilt nõutakse teie andmete säilitamist kohaldatavate seaduste järgimiseks), vaidluste lahendamiseks ning meie juriidiliste lepingute ja poliitikate jõustamiseks.

Andmeturve

Teie andmete turvalisus on meile oluline, kuid pidage meeles, et ükski Interneti kaudu edastamise meetod ega elektrooniline salvestamise viis ei ole 100% turvaline. Kuigi me püüame kasutada teie isikuandmete kaitsmiseks äriliselt vastuvõetavaid vahendeid, ei saa me tagada nende täielikku turvalisust.

Andmete rikkumised

Veebisait avaldab teile e-posti teel või sellel saidil silmatorkava postituse teel mis tahes seadusega nõutud teabe teie krüptimata elektrooniliselt salvestatud “isikuandmete” turvalisuse, konfidentsiaalsuse või terviklikkuse rikkumiste kohta (nagu on määratletud kehtivates osariigi seadustes turvarikkumiste teatamise kohta). kõige otstarbekamal võimalikul ajal ja ilma põhjendamatu viivituseta, kuivõrd see on kooskõlas (i) õiguskaitseorganite õigustatud vajadustega või (ii) mis tahes meetmetega, mis on vajalikud rikkumise ulatuse kindlaksmääramiseks ja andmesüsteemi mõistliku terviklikkuse taastamiseks.

Andmetöötleja (kontroller)

Vanasauna Puhkemaja on teie isikuandmete töötlemise eest vastutav andmetöötleja (kontaktaadress: info@vanasauna.ee).

Lingid teistele veebisaitidele

Meie teenus võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, mida me ei halda. Kui klõpsate kolmanda osapoole lingil, suunatakse teid selle kolmanda osapoole saidile. Soovitame tungivalt üle vaadata iga külastatava saidi privaatsuspoliitika.

Meil ei ole mingit kontrolli ega vastuta kolmandate osapoolte saitide või teenuste sisu, privaatsuspoliitika ega tavade üle.